سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دو ماهنامه در و پنجره و نما 

سردبیر و مدیر اجرایی :مهندس حسین سراجیان 

آدرس:تهران

زمینه فعالیت:در و پنجره و نما 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازرگانی آلپا- نماینده انحصاری پروفیل دیوا 

نام مدیرعامل:فرشید بهارلو

آدرس:کیلومتر 24 جاده ساوه- بعد از اسلامشهر

زمینه فعالیت:عرضه کننده انواع پروفیل و یراق آلات UPVC

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سکو ایران 

نام مدیرعامل:احمد پورفلاح 

آدرس:تهران- خیابان نجات الهی شمالی- ویلای شمالی 

زمینه فعالیت:انواع پروفیل آلومینیوم،UPVC و گالوانیزه-انواع درب و پنجره پیش ساخته و پیش رنگ شده، دوجداره و ترمال بریک- درب و پنجره UPVC- نماهای شیشه ای- درب های گردان صنعتی، پارکینگی و ویلایی- کرکره اتوماتیک 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه صنعتی پنجره سازان پاسارگاد 

نام مدیر فروش:فریبرز شقاقی 

آدرس:تهران- اشرفی اصفهانی

زمینه فعالیت:تولیدکننده درب و پنجره UPVC با پروفیل های همارشتن 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه صنعتی آرشین پنجره 

نام مدیرعامل:زمانی

آدرس:فرمانیه- بلوار اندرزگو 

زمینه فعالیت:تولیدکننده درب و پنجره های دوجداره با دستگاههای تمام اتوماتیک گرافت ایتالیا 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آنا در (اورین)

نام مدیرعامل:مجید اطهری 

آدرس:تهران- بلوار فردوس غرب- انتهای ورزی شمالی 

زمینه فعالیت:دفتر مرکزی فروش پروفیل تک پن در استان تهران و البرز 

پنجره های کشویی در دو نوع تک ریل و دو ریل موجود می باشند . لنگه های بازشو در پنجره کشوییِ تک ریل  از یک طرف چپ یا راست باز می شود اما پنجره کشویی دو ریل ممکن است از دو سمت باز شود . در مواردی که می خواهیم پنجره ها فضای کمتری را به هنگام باز کردن اشغال کنند و یا مزاحمتی برای پرده به هنگام باز کردن ایجاد نکند ازپنجره کشویی ( پنجره ریلی ) استفاده می کنند .

 

اما با وجود این مزیت ، پنجره های کشویی با پنجره های لولایی دارای تفاوتهایی می باشند که معمولا باعث می شود استفاده از این پنجره ها به خریداران پیشنهاد نگردد

1- پنجره کشویی معمولا پروفیل بازسازی ندارد.

در پنجره های بازسازی، به دلیل اینکه فریم زیر کار صاف نیست و سطح مقطع 60 میلیمتری پروفیل بر روی سطح صاف فریم انتظار قرار نمی گیرد، از پروفیلهای مخصوصی استفاده می شود که دارای لبه می باشد و بر روی فریمهای قدیمی پنجره ها قابل جایگذاری است . در تعویض پنجره های قدیمی ، عایق بندی بالای پنجره های جدید مدنظر است ، پنجره کشویی از آنجایی که از عایق بندی کمتری برخوردارند معمولا در پروژه های بازسازی کاربرد ندارند و پروفیل مخصوص بازسازی برای آنها وجود ندارد.

2- پنجره لولایی به دلیل وجود لاستیک EPDM فیتینگ و عایق بندی بهتری نسبت به پنجره های کشویی دارد . به این ترتیب که در هنگام بسته شدن لنگه پنجره لولایی ، لاستیک های  EPDMکه بین لنگه و فریم قرار دارند تحت فشار قرار گرفته و مانع از ورود هوا از فاصله لنگه و فریم می شوند و عایق بندی مناسب صورت می گیرد اما لنگه پنجره کشویی به هنگام بسته شدن فقط در کنار فریم خود قرار می گیرد و لنگه هیچ فشاری در هنگام بسته شدن به فریم نمی آورد و به جای لاستیک  EPDM یک سری پرزگیر و درزگیر میان لنگه و فریم وجود دارد که مانع از ورود گرد و خاک و حشرات به داخل می شوند .

3- در پنجره های کشویی به دلیل ساختار پروفیل ، ضخامت شیشه دو جداره و در نتیجه فاصله بین دوجداره کمتر و در نتیجه میزان گاز آرگون بین شیشه ها کمتر می باشد و همین موضوع در کم شدن عایق بندی تاثیر دارد.

4- یکی از دلایل دیگری که در کم شدن عایق بندی پنجره های کشویی تاثیر دارد وجود ریل در زیر لنگه می باشد که فاصله ای بین لنگه و فریم ایجاد می کند ..

5-  تفاوت ظاهری : پروفیل استفاده شده در پنجره کشویی در نوع تک ریل ضخیم تر از پنجره لولایی می باشد  و از لحاظ زیبایی، زیبایی کمتری نسبت به پنجره های لولایی دارد .

لنگه های متحرکِ پنجره کشویی نسبت به لنگه های ثابت جلو تر قرار می گیرند و در موازات هم نیستند و حتی در هنگام بسته بودن پنجره نیز این تفاوت سطح وجود دارد که از لحاظ دیداری زیبایی کمتری دارد .

6- نظافت پنجره کشویی

شستشوی پنجره های کشویی، بدلیل اینکه لنگه ها در هنگام باز شدن روی هم قرار می گیرد، سخت تر از پنجره های لولایی می باشد (مخصوصا قسمت بازشو) .

7- در پنجره های لولایی به دلیل اینکه از لولا استفاده می شود ؛ اصطکاک میان لنگه و فریم در هنگام باز و بسته شدن کم است و این پنجره ها نسبت به پنجره های کشویی راحت تر باز می شوند .

 

اکثر کارشناسان استفاده از پنجره های لولایی دوحالته را به دلیل نداشتن مشکلات پنجره کشویی،  به جای پنجره های کشویی پیشنهاد می دهند .

چه نوع برندی برای پنجره کشویی مناسب تر می باشد؟

انتخاب برند پروفیل در پنجره های کشویی اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا که برخی از انواع پروفیل کشویی دارای قالب های تولیدی نامناسب می باشند که دارای مشکلات زیادی در عایق بندی می باشند تا جایی که ممکن است حتی حشرات به داخل خانه نفوذ می کنند.

برند متداول برای پنجره کشویی تک ریل وینتک و برای پنجره کشویی دو ریل ویستا بست می باشد .

www.3jedareh.com

نویسنده : برسابه دولتیان

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بازرگانی سهند مد -درب و پنجره 

نام مدیرعامل:محمد آفرین

آدرس:ونک -ملاصدرا

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
درب و پنجره یلکن - 3.4 out of 5 based on 8 votes

درب و پنجره یلکن

نام مدیرعامل:ازجان شاهین

نشانی:تبریز-پلیس راه تبریز مرند

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
درب و پنجره یکتا درب - 2.8 out of 5 based on 4 votes

درب و پنجره یکتا درب

نام مدیرعامل:منصور حکیمی

نشانی:آذربایجان شرقی-ابتدای جاده مرند/تبریز

صفحه1 از241
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید