سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

هزینه ساخت انواع درب و پنجره های دوجداره در مقایسه با هم

  • بازدید: 31586

هزینه ساخت انواع درب و پنجره های دوجداره در مقایسه با هم

هزینه ساخت درب و پنجره های دوجداره آهنی ، دو جداره آلومینیومی غیر عایق یا نرمال ، و درب و پنجره دوجاره یو پی وی سی تقریبا یکسان است . با این تفاوت که به طو مثال در پنجره های آهنی کل مبلغ تا هنگام تکمیل پنجره در یک پروسه طولانی مدت در چنین مرحله بابت هزینه ساخت به آهنگر هزینه یراق و قفل و لولا و دستگیره به فروشنده یراق هزینه نصب به کارگر و معمار هزینه شیشه دوجداره به فروشنده شیشه ، هزینه نصب شیشه و لاستیک دور شیشه به نصاب شیشه ، و هزینه نقاشی به نقاش پرداخت می شود که معمولا کل هزینه ها در مجموع از پنجره یوپی وی سی به صورت چشمگیری بالاتر خواهد بود اما بدلیل اینکه سازنده هیچ گاه این هزینه ها را با هم جمع نمی کند متوجه نخواهد شد اما در پنجره یو پی وی سی کل هزینه ها به صورت یکجا و در زمان کوتاه به یک نفر پرداخت می شود که این موضوع باعث چشمگیر شدن مبلغ پرداختی و توهم گرانی یو پی وی سی خواهد شد.

در زیر هزینه ساخت دو عدد پنجره آهنی و یو پی وی سی با ابعاد 150 150 را با هم مقایسه می نماییم :

یک پنجره 150  150 یک لنگه بازشو حدود    متر پروفیل مصرف می کند که در نوع آهنی حدود   کیلو خواهد شد. از قرار هر کیلو 2000 تومان هزیه آهن و آهنگری معادل      خواهد شد .

هزینه لولا و دستگیره حدودا 8000 تومان می شود.

هزینه شیشه دوجداره استاندارد به میزان    متر مربع معادل      خواهد شد.

هزینه نصب شیشه از قرار متری 4000 تومان معادل    خواهد شد

هزینه لاستیک دور شیشه از قرار متری 500 تومان معادل    خواهد شد .

هزینه ضد زنگ و رنگ پنجره از قرار متر طول 3000 تومان     خواهد شد.

اگر کل پرو سه نصب پنجره توسط معمار و یک کارگر صورت گیرد به طور معمول 2 ساعت برای نصب هر پنجره زمان لازم است که حدو یک چهارم اززمان کاری ایشان را شامل شده و با مجموع حقوق 70000 تومان برای معمار و کارگر 17500 تومان بابت هزینه نصب پنجره صرف شده است .

به این صورت کل هزینه پنجره 150  150 آهنی حدود     خواهد شد

در نهایت این پنچره روزنه ایست برای خروج انرژی و هدر دادن سرمایه و پول شما در ضمن اینکه با ذهنیت عمومی ارزان تر بودن از پنجره یو پی وی سی ذهنیت کلی استفاده از متریال ارزان و بی کیفیت را در ساخت ساختمان تداعی می کند و باعث افت قیمت آن ساختمان در مقایسه با ساختمان مشابه با پنجره یو پی وی سی خواهد شد . با توجه به اینکه بعد از مدت کوتاهی جهت ایجاد رفاه و آسایش و جلوگیری از هدر رفتن پول و انرژی ، خریدار ساختمان این پنجره را کلا با پنجره یو پی وی سی عوض خواهد کرد وبه این ترتیب سرمایه و کار و انرژی مملکت به دلیل بی خردی در مدیریت ساخت برای حفظ منافع آیندۀ آن به هدر می رود .

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top

نظرات   

 
-1 #2 محمد سیفی 1394-10-13 16:35
با سلام واحترام به دوستان وکارشناسان راجمند
به استحضارتان میرسانم اینجانب یک جانباز شیمیایی هستم وبدلیل عدم توانایی زندگی درتهران ( آتودگی هوا) اقدام به ساخت ساختمانی درزادگاه پدر ام می باشم که به دلیل کمبود مالی مجبورم در ساخت واجرای قسمت های ساختمان برآورد مالی کنم، لذا برای ساخت درب وپنجره آن بدنبال بررسی قیمت پنجره آلومنیوم و upvc هستم تا با موجودی خود اقدام کنم و
خواهشمندم با توجه به سایز های زیر قیمت های تقریبی ساخت هردو نوع پنجره را برایم ارسال نمایید .
پنجره درابعاد 120*130 و 120*180 و 200*150
بااحترام مجدد محمد سیفی 09123869597
بازگو کردن
 
 
0 #1 فراهانی 1392-05-01 11:53
سلام من یک سری لیست قیمت میخواستم.میشه ابعادشو بگم قیمتشو بهم بگین؟ :-)
بازگو کردن
 
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید