سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

همه چیز در مورد توری پنجره های دوجداره

بهترین راه برای تهویه طبیعی و ایجاد جریان هوا در خانه، باز گذاشتن در و پنجره ها در ساعاتی از روز است اما برای اینکه مگس، پشه و حشرات موذی وارد خانه تان نشود، بهتر است روی در و پنجره ها توری نصب کنید.

 به عقیده کارشناسان بهداشت، بهترین و سالم ترین راه برای مبارزه با حشرات و جوندگان و پیشگیری از ورود آنها به خانه، نصب توری روی در و پنجره هاست و استفاده از سم و مواد شیمیایی کشنده برای حشرات مضراتی برای انسانها نیز در پی خواهد داشت . از این رو در پشت لنگه بازشوی پنجره ها برای جلوگیری از ورود حشرات و رفاه حال ساکنین توری نصب می شود .

همه چیز در مورد توری پنجره های دوجداره

امروزه برای انواع درب و پنجره ها توریهای با قاب های چوبی و آلومینیومی و یو پی وی سی یا توری های فلزی در انواع ثابت، کشویی ، پلیسه و جمع شونده موجودند اما پیش از نصب توری روی در و پنجره ها باید اطلاعات کافی ازانواع این توریها داشته باشید تا با توجه به نیازتان بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

هنگام نصب توری به منظور مبارزه با حشرات دقت کنید و جایی را از قلم نیندازید. فراموش نکنید که روی پنجره های کوچک حمام و سرویس های بهداشتی هم لازم است توری نصب کنید.

توریها همانطور که جلوی ورود حشرات را می گیرند جلوی خروج آنها را نیز می گیرند . دقت کنید که منابع تولید یا ورود حشرات به خانه در داخل خانه نباشند . سلطل زباله کثیف و در باز که زباله آن به موقع از خانه خارج نمی شود می تواند منبع کرم گذاری یا تولید پشه در داخل خانه باشد. چاههای توالت و منافذ دیوار و چهار چوبهای درب نیز می توانند محل ورود و زندگی حشرات باشند که بهتر است از درب پوشهای مخصوص برای آنها استفاده شده و منافذ دیوار و درب ها را مسدود نمود .

انواع توریها

توریهای آلومینیومی

توری های قدیمی که برای پنجره های آهنی یا آلومینیومی بکار می روند از جنس توری ریلی آلومینیومی ، توری لولایی آلومینیومی و یا توری ثابت آلومینیومی ساخته می شوند که مشکلات زیادی از لحاظ زیبایی و کاهش دید و نظافت دارند و در تابستان و زمستان و درحال باز یا بسته در معرض رویت قرار دارند و جلوی ورود نور را می گیرند و لذت دید مناظر اطراف را به طرز قابل توجهی کاهش می دهند. این توریها از ابتدای نصب چهره ساختمان را مختوش کرده و با گذر زمان تغییر رنگ داده و کهنه شده و زشت تر و نا زیبا تر می شوند .

همه چیز در مورد توری پنجره های دوجداره

توری های مخصوص پنجره های UPVC

توری های مخصوص پنجره های UPVC با تکنولوژی مدرن و از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس ساخته می شوند که آنتی استاتیک و ضد گرد و غبارند و معمولا و در شرایط عادی نیاز به شست شو ندارند و دید را به طور محسوسی کاهش نداده و در نوع توری پلیسه یا توری رولی  در حالت بسته بودن در پشت فریمهای پنجره جمع شده و قابل رویت نبوده و جلوی نور یا دید را نمی گیرند. فریم این توریها نازک می باشد و پشت فریم پنجره ها قرار گرفته و از رنگ و متناسب با پنجره ها می باشند و نمای ساختمان را مختوش نمی کنند

قاب این توری ها  یا با پروفیل UPVC  ساخته شده و داخل پروفیل ، برای استحکام بیشتر گالوانیزه تقویتی استفاده می شود. یا از جنس آلومینیوم ساخته می شود و متناسب با رنگ پنجره ها رنگ آمیزی می شوند.

مزایای توری پنجره های UPVC

امکان دید محیط خارج تا 90% 

قابلیت ساخت در ابعاد مختلف

 قابلیت نصب آسان

 قابل شستشو

آنتی استاتیک و دافع گرد وغبارند و مانع ورود قسمتی از گرد وغبار بیرون به داخل می شوند .

 ضد زنگ

ضد اشتعال

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش

مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

دوام بالا

 

نگهداری توری های یو پی وی سی

هنگامی که از توری استفاده نمیکنید آنرا ببندید

از وارد آوردن ضربه و فشار به قاب و توری خودداری نمایید

از ریختن خاک و مصالح و رنگ در هنگام بنایی و رنگ آمیزی ساختمان بر روی توریها خودداری نموده  و در این مواقع یا توری را توسط متخصصین باز نموده و دوباره نصب نمایید یا با پوشش ضخیم به طور کامل آنرا بپوشانید

اگر توری شما بنرمی حرکت نمیکند ابتدا آنرا تمیز نموده وسپس ریل بالا و پایین را با اسپری روغن کاری نمایید

 

انواع توری پنجره های یو پی وی سی

این توریهای با در نظرگرفتن نیاز مشتریان دارای تنوع در جنس و کارایی می باشند.  

توری رولینگ

توری پلیسه

توری لولایی  UPVC  

توری ثابت UPVC  

 

توری رولینگ

 توریهای رولینگ دارای فریم ثابت بوده ولی توری آنها متحرک بوده و بر حسب نوع توری به صورت کرکره ای
( رولی ) قابلیت جمع شدن را دارد.

توری پلیسه یا آکاردئونی

همانطور که از نام این توری مشخص است این توری ها بصورت پلیسه می باشند و درهنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می شوند

بهترین و با دوام ترین پیشنهاد برای توری ها توری پلیسه می باشد و با توجه به اینکه مکانیزم و قطعات خاصی برای باز و بسته شدن ندارد امکان خرابی آن بسیار کم است . این توری ها در هنگام باز بودن هم به صورت پلیسه باز می باشند و در اینصورت توری تحت فشار نبوده و در صورت برخورد اجسام سخت یا برخورد احتمالی پرندگان نیز قابلیت انعطاف داشته و به راحتی پاره و خراب نمی شوند .

توری پلیسه مناسب برای تمامی درب ها ، پنجره ها ، تراسها و محیطهای بزرگ بوده و از  چب به راست و یا  راست به چب قابل نصب میباشد.

همه چیز در مورد توری پنجره های دوجداره

توری پلیسه قابلیت نصب بر روی انواع پنجره ها از قبیل پنجره ها ی آهنی پنجره ها ی آلومینیومی پنجره ها ی چوبی پنجره ها ی پی وی سی پنجره ها ی یو پی وی سی و ... را دارد . در پنجره های با بازشوی بزرگ و دربها بهترین گزینه استفاده از توری پلیسه است .

به خاطر ویژه گیهای توری پلیسه این محصول در صدر پرفروش ترینها قرار می دهد.

 

نامگذاری توری ها بر اساس نوع حرکت

توری رولینگ ، مدل آلفا

نوع حرکت :عمودی - بالا به پایین

مورد مصرف : پنجره های کوچک و کم ارتفاع

حداقل اندازه : عرض : ۳۰ cm – ارتفاع : ۴۰ cm

حداکثر اندازه : عرض : ۱۰۰ cm – ارتفاع : ۱۷۰ cm

توری رولینگ  ، مدل بتا

نوع حرکت : افقی یک طرفه

مورد مصرف : درب و پنجره های یک لت بازشو

حداقل اندازه : عرض : ۳۰ cm – ارتفاع : ۱۰۰ cm

حداکثر اندازه : عرض : ۱۱۰ cm – ارتفاع : ۲۴۰ cm

توری رولینگ ، مدل گاما

نوع حرکت : افقی دو طرفه

مورد مصرف : درب و پنجره های عریض یا دو لنگه بازشو

حداقل اندازه : عرض : ۱۱۰ cm – ارتفاع : ۱۰۰ cm

حداکثر اندازه : عرض : ۲۰۰ cm – ارتفاع : ۲۴۰ cm

این نوع توری از لحاظ رگلاژ و باز و بسته شده سخت ترین حالت را داشته و پیشنهاد نمی شود . پیشنهاد می شود در صورت امکان به جای این توری توری پلیسه استفاده شود .

توری پلیسه افقی

توری پلیسه عمودی

نوع حرکت عمودی ، بیشتر  برای پنجره های کم ارتفاع و پنجره های که در ارتفاع کم قرار دارند استفاده می شود

نوع حرکت افقی و برای پنجره های ارتفاع بلند و درب مناسب می باشد . انتخاب نا مناسب این گزینه ممکن است باز و بسته کردن توری را مشکل کند .      

 

توری لولایی

توریهای لولایی مانند یک پنجره بازشو معمولی بوسیله لولا قابلیت بازشدن را دارند .

                                                                                                      

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع است

 

 

 

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top


تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت پارس رایان صنعت محفوظ بوده و استفاده از تمامی مطالب و مقالات آن، تنها با لینک به مطلب و یا لینک به وب سایت سه جداره بلامانع است.

Copyright © 2012. All Rights Reserved.


لطفا مارا در گوگل محبوب کنید